Artemie Instant Baby Brine Shrimp 20g

Výrobek se skládá výhradně ze sterilních nově zrozených nauplií ve vodním roztoku. Použití jako krmivo během prvního životního období mnoha choulostivých ryb a jako krmivo pro mnoho bezobratlích. Vhodné pro krmení medúz.

Dostupnost Na dotaz
195 Kč 170 Kč bez DPH
Artemie Instant Baby Brine Shrimp 20g
artemie
Tip

Nedospělé artemie (nauplief Artemia salina) jsou mezi amatérskými chovateli velmi rozšířeny jako krmivo během prvního životního období mnoha choulostivých ryb a jako krmivo pro mnoho bezobratlích. Vhodné pro krmení medúz.

Celý proces líhnutí cyst artemií prováděný doma je obtížný, rušivý a komplikovaný. Mnohem častěji může být z důvodu různých faktorů, jako je například nesprávné skladování, počet vylíhnutých jedinců odlišný od očekávaného výsledku. Další výzvou pro amatérské akvaristy je synchronizace doby líhnutí s prvním krmením rybího potěru.
Tyto dny jsou pryč. Společnost Ocean Nutrition vyvinula instantní artemie, revoluční produkt, který vám umožňuje používat artemie kdykoliv a kdekoliv je budete potřebovat.

Výrobek se skládá výhradně ze sterilních nově zrozených nauplií ve vodním roztoku. Nauplie mají velmi dobrou plovatelnost, jako při práci s živým produktem!! Tento produkt může být skladován při pokojové teplotě. Jakmile bude produkt otevřen, musí být uložen v chladničce. Při nákupu se ujistěte, zda je v pořádku bezpečnostní páska, abyste zabránili případným problémům s kvalitou. Balení obsahuje více než 20 g čisté hmotnosti, což představuje 1,5 milionu nauplií.

Složení:

Nauplie artemií.

Zaručený rozbor:
  • Proteiny    9,3 %
  • Vlákniny    0,2 %
  • Tuky    2,2 %
  • Popeloviny    1,2 %
  • Voda    85,0 %

Tip: Po otevření přelijte obsah do uzavíratelného (ZIP) pytlíku a vložte do mrazáku. Prodloužíte tak trvanlivost výrobku. Při krmení pak stačí odloupnout požadované množství krmení, které následně smícháte v mističce s vodou z akvária. Pipetou pak obsah nasajete a krmíte.

Doporučuji přikoupit: Pipeta PE 3 ml pro pohodlné dávkování krmení.

Instant Baby Brine Shrimp Ocean Nutrition

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
K Avatar autora | 30.3.2020
Mám pro měsíční medúzy a je super. Lepší než JelliPlanktos od firmy Brightwell.
  • Založena v roce 1982 v San Diegu v USA.
  • Výrobce prémiových krmiv pro mořské a sladkovodní tropické ryby.
  • Průkopník v komerční výrobě formulovaných akvarijních potravin a dalších produktů.