Máme tady měsíc slev! Pokud váháte s nákupem, tak teď je ten správný čas.

Dennerle CO2 Special-indikator náplně do drop-checkeru

Kód: RA6256
Akce Tip Pro náročné
Značka: Dennerle
249 Kč –10 %
17135 1011068830 v
249 Kč –10 % 225 Kč 186 Kč bez DPH
Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
21.10.2021
Kvalitní a spolehlivá náplň do drop-checkeru.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dennerle náplň do drop-checkeru obsahuje 5 ampulek o obsahu 1,3 ml, které indikují obsah CO2 v akvarijní vodě. Žádné zdlouhavé míchání destilované vody, pouze tuto kapalinu z ampulky nalijete do Vašeho drop-checkeru a zbarvení kapaliny ukáže hodnotu CO2 v akvarijní vodě. Žádné tabulkové přepočty. V každém akváriu znamená modrá barva málo CO2, tmavě zelená 20 mg/l a světle zelená 30 mg/l (viz. přiložená barevná stupnice). V akváriu s rostlinami by se měla hladina CO2 pohybovat v rozmezí 20-30 mg/l.
 
Možno použít v jakémkoliv drop-checkeru i v tom, který jste si sami vyrobili. Funkce bude naprosto stejná.
 
Po určité době kapalina v drop-checkeru může začít jemně měnit barvu, proto se doporučuje zhruba po měsíci ampulku vyměnit za jinou, aby se zachovala maximální přesnost měření.
 
Součásti balení je i tabulka, ze které lze vypočítat pH, pokud znáte uhličitanovou tvrdost. Dennerle CO2 Special-indikator tak funguje i jako pH test.
 
Odečtené barevné hodnoty nejsou nijak zkresleny a neovlivňují jej přidané huminové kyseliny či jiné chemikálie. Na odečtenou hodnotu CO2 je na rozdíl od přepočtů z Tillmanovy tabulky a domácích roztoků spoleh. Funguje v každém akváriu s jakýmikoliv parametry vody.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: