Máme tady měsíc slev! Pokud váháte s nákupem, tak teď je ten správný čas.

Hikari Cichlid Excel Medium 250g

Kód: RA14819
239 Kč 208 Kč bez DPH
Na dotaz
Položka byla vyprodána…
Speciálně vyvinutá denní výživa pro býložravé cichlidy a větší tropické ryby s vysokým obsahem přírodních rostlinných látek.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Speciálně vyvinutá denní výživa pro býložravé cichlidy a větší tropické ryby s vysokým obsahem přírodních rostlinných látek.
 
Vynikající krmivo s vyváženou kombinací rostlinných složek, odpovídá nutričním potřeba většiny býložravých ryb. Krmivo obsahuje pšeničné klíčky, které mají vysoký obsah vitaminu E a tím u ryb podporují dlouhodobé zdraví a sílu. Obsahují také kyselinu linolovou, která podporuje zdravý vnitřních orgánů a aktivní reprodukci. Další výhodou pšeničných klíčků, které jsou zastoupeny v každém granulátu Hikari Cichlid Excel, je snadná stravitelnost. Kvalitní přísadou je kultivovaná spirulina k dosažení brilantních, krásných barev, což u ostatních značkových krmiv obvykle nenajdete. Vysoký obsah Stabilizovaného vitaminu C pomáhá potlačovat stres, zvyšuje imunitu vůči infekčním chorobám a udržuje tak ryby při dobrém zdravý. Doporučeno pro cichlidy z jezer Malawi a Tanganika.
 
Firma Kamihata Fish Industries, výrobce krmiv Hikari se již jedenáct desetiletí zabývá chovem okrasných ryb a nabízí nejkvalitnější a nejvybranější krmiva, která jsou v současné době špičkou na světovém trhu. Dosažení takového postavení je podloženo mnoha průzkumnými expedicemi a studiem výživy ryb v jejich biotopní oblasti. Získané poznatky jsou zkoumány týmem vědců z vývojích laboratoří Hikari. Firma se opírá o přímé zkušenosti se šlechtěním a chovem ryb, poznatky, které tímto získává umožňuje stále zlepšovat a zdokonalovat krmiva. V jejich výrobě jsou používány ti nejmodernější technologie. Značka Hikari má tak dobrou reputaci a pověst, že jí NASA vyzvala k vývoji speciálního krmiva určeného pro experimenty s rybami chovanými v raketoplánu na oběžné dráze Země.
 
Složení:
Celkové bílkovinyCelkové tukyCelkové vlákninyVlhkostPopel
Min. 35%Min. 4%Max. 3%Max. 10%Max. 10%
 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: