Máme tady měsíc slev! Pokud váháte s nákupem, tak teď je ten správný čas.

Hikari Micro Pellets

Kód: RA7163
Akce Tip
Značka: Hikari
od 82 Kč až –12 %
Hikari Micro Pellets
od 82 Kč až –12 % od 72 Kč od 63 Kč bez DPH

Zvolte variantu

Vynikající krmivo ve formě malých a pestře zbarvených pelet pro Tetry, Parmičky a další tropické ryby s malým ústním otvorem.

Detailní informace

Hikari Micro Pellets
Akce
Obsah: 22g
Skladem (1 ks) | RA7163
Můžeme doručit do: 21.10.2021
82 Kč
72 Kč
63 Kč bez DPH
Hikari Micro Pellets
Akce
Obsah: 45g
Na dotaz | RA6452
133 Kč
120 Kč
104 Kč bez DPH

Detailní popis produktu

Vynikající krmivo ve formě malých a pestře zbarvených pelet pro Tetry, Parmičky a další tropické ryby s malým ústním otvorem.
Krmivo se vyrábí s využitím nejmodernějších biotechnologických procesů a dodává tropickým rybkám celoročně zářivé zbarvení. Napomáhají i snižování hladiny stresu. Hikari Micro Pellets je krmivo plovoucí, pomalu klesající, vhodné pro všechny druhy ryb živící se těsně pod hladinou či ve střední části akvária. Nikdy nekalí vodu! Každá miniaturní granulka je pokryta tenkou mikrovrstvou, která chrání výživné složky uvnitř tak, aby se při rozpouštění nevytratily.
Firma Kamihata Fish Industries, výrobce krmiv Hikari se již jedenáct desetiletí zabývá chovem okrasných ryb a nabízí nejkvalitnější a nejvybranější krmiva, která jsou v současné době špičkou na světovém trhu. Dosažení takového postavení je podloženo mnoha průzkumnými expedicemi a studiem výživy ryb v jejich biotopní oblasti. Získané poznatky jsou zkoumány týmem vědců z vývojích laboratoří Hikari. Firma se opírá o přímé zkušenosti se šlechtěním a chovem ryb, poznatky, které tímto získává umožňuje stále zlepšovat a zdokonalovat krmiva. V jejich výrobě jsou používány ti nejmodernější technologie. Značka Hikari má tak dobrou reputaci a pověst, že jí NASA vyzvala k vývoji speciálního krmiva určeného pro experimenty s rybami chovanými v raketoplánu na oběžné dráze Země.
Složení:
Celkové bílkovinyCelkové tukyCelkové vlákninyVlhkostPopel
Min. 43%Min. 7%Max. 7%Max. 10%Max. 17%

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: