JBL Vnitřní filtr CristalProfi i60 greenline pro akvária 40-80 l

Kód: 4014
Tip
Značka: JBL
1 203 Kč 994 Kč bez DPH
Skladem do dvou dnů
Můžeme doručit do:
17.5.2021

Čistá a zdravá voda v akváriích: Vnitřní filtr pro mechanickou a biologickou filtraci - pro akvária 40 - 80 litrů (50-60 cm).

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

  • Čistá a zdravá voda v akváriích: Vnitřní filtr pro mechanickou a biologickou filtraci - pro akvária 40 - 80 litrů (50-60 cm)
  • Kompletně připraveno k připojení a vybaveno filtračními rohožemi: Připojení širokoproudé trysky nebo trubky trysky k filtru, umístění filtru v akváriu, přípojka síťové zástrčky
  • Modulární design: Libovolně rozšířitelné, trubka výstupu vody otočná o 90°, velký objem filtru, přísavka s mechanismem k uvolnění, vyprázdnění filtru: Odpadní voda se nedostane do akvária, možné použití všech filtračních hmot, elegantní hranatý tvar
  • TÜV schválení, plně ponořitelný, vysoce energeticky úsporný: Spotřeba energie 4 W, 63 % úspora, technologie motoru. Bezúdržbové čerpadlo: Permanentní cirkulace, regulovatelný výkon 150 - 420 l/h
  • Balení obsahuje: vnitřní filtr do akvárií, CristalProfi i 60 greenline, rozměry (d/v/š): 8,5 x 8,5 x 15,5 cm. Záruka 2 (+2 roky při registraci produktu)

Čistá a zdravá voda
Zbytky rostlin a krmiva a produkty látkové výměny zhoršují kvalitu vody v akváriu. Dobrá kvalita vody je důležitá pro zdraví ryb a rostlin v akváriu. Toho lze dosáhnout používáním akvarijních filtrů. Filtry nasávají vodu z akvária a zbavují ji nečistot a odpadních látek. Filtry také poskytují ideální podmínky pro usídlení bakterií odbourávajících škodlivé odpadní látky.

Mechanická a biologická filtrace
Vnitřní filtr nabízí dostatečně velký filtrační objem pro mechanickou a biologickou filtraci. Modulární konstrukce CristalProfi je libovolně rozšířitelná. Trubka pro vypouštění vody je otočná o 90°.

Snadná instalace
Vnitřní filtr je kompletně připraven k připojení a je vybaven filtrační hmotou. Filtr spojte s širokoproudou tryskou nebo tryskající trubicí. Filtr umístěte v akváriu a připojte k napájení.

Energetická úspora a bezpečnost
Vnitřní filtr je schválen TÜV a lze jej celý ponořit. CristalProfi má spotřebu jen 4 W a je tak velmi energeticky úsporný.

Rozšíření:
Pokud ještě máte dostatek místa ve výšce svého akvária nebo přecházíte na vyšší akvárium, můžete váš vnitřní filtr JBL CristalProfi i pomocí těchto modulů "prodloužit". Jednotlivý modul má výšku 7 cm. Filtrační hlava má výšku 8 cm, vč. páčky regulace výkonu. Na nejspodnějším modulu je nasazena deska s ventilem vypouštění vody, čímž získá nejspodnější modul celkovou výšku 8,2 cm.
Příklad: Vnitřní filtr JBL CristalProfi i se dvěma moduly (i 80) má výšku 8,2 + 7,0 + 8,0 cm = 23,2 cm.

Kapacita v litrech: 80 l
Kapacita od - do: 40-80l
Kapacita délka nádrže: 50-60 cm
Výkon Watt: 4 W
Výkon za hodinu: 150-420l/h
Výška: 155 mm
Délka: 85 mm
Šířka: 85 mm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: