Máme tady měsíc slev! Pokud váháte s nákupem, tak teď je ten správný čas.

Ocean Nutrition Cichlid Vegi Pellets Small

Kód: 1009190
206 Kč –37 %
Ocean Nutrition Cichlid Vegi Pellets Small
206 Kč –37 % 130 Kč 113 Kč bez DPH

Zvolte variantu

Velmi chutné a dobře stravitelné krmivo skládající se z měkkých a vlhkých granulí, speciálně formulovaných pro africké a jihoamerické masožravé a všežravé cichlidy. Tyto potopitelné granule jsou určeny pro zlepšení zdravotního stavu, růstu a zbarvení. Vysoké množství kvalitních proteinů zaručuje kvalitní trávení a příjem živin.

Detailní informace

Ocean Nutrition Cichlid Vegi Pellets Small
Akce
Hmotnost: 100 g
Skladem (1 ks) | 1009190
Můžeme doručit do: 21.10.2021
206 Kč
130 Kč
113 Kč bez DPH

Detailní popis produktu

Velmi chutné krmivo skládající se z měkkých a vlhkých granulí, speciálně formulovaných pro africké a jihoamerické býložravé a všežravé cichlidy. Tyto potopitelné granule jsou určeny pro zlepšení zdravotního stavu, růstu a zbarvení. Tento unikátní recept kopíruje přirozenou potravu býložravých cichlid a zaručuje růst ryb bez navýšení tukových zásob. Krmivo obsahuje několik přírodních pigmentů pro zvýraznění modré, červené a žluté barvy. Obsahuje také řasy rodu Spirulina, česnek, vitamín C a další posilovače imunitního systému. Nízký obsah fosforu a popelovin. Krmivo je dodáváno s granulemi 2 velikostí: malé (+/- 1,8 mm) a střední (+/- 3,8 mm). Provádějte krmení jednou až třikrát každý den. Nedávejte rybám více krmení, než budou schopny zkonzumovat během několika minut.

 • Velmi chutné krmivo, které je speciálně formulováno pro africké a jihoamerické býložravé a všežravé cichlidy.
 • Měkké a vlhké potopitelné granule s vybranými syrovými materiály především rostlinného původu. Ideální pro jejich zažívací ústrojí.
 • Toto unikátní krmivo kopíruje stravovací návyky býložravých cichlid a poskytuje vyvážený růst, aniž by hrozilo riziko tloustnutí ryb.
 • Vytvářeno a testováno biology zabývajícími se akvakulturou. Nezakaluje vodu.
 • Baleno ve vakuovaných kapsách, aby byla zaručena maximální čerstvost.
Složení: 

Rostlinný základ (vojtěška, obilí, sójové boby, pšenice), rybí moučka, řasy rodu Spirulina, hnědé mořské řasy, kril (Euphasia superba), rybí hydrolyzát, pivovarské kvasnice, MPAX™ (Marine Protein Amino eXtract: výběrové rybí moučky, výběrové aminokyseliny (L-Lysin, DL-Methionin, Betain, TL-Tryptofan)), lecitin, olej z lososů, česnek, vitamíny (kyselina askorbová (vitamín C), biotin (vitamín H), cyanokobalamin (vitamín B12), riboflavin (vitamín B2), mononitrát thiaminu (vitamín B1), octan tokoferol (vitamín E), kyselina pantotenová (vitamín B5), menadion (vitamín K3), kyselina listová (vitamín B9), cholekalciferol (vitamín D3), retinol (vitamín A1), pyridoxin (vitamín B6), niacin (vitamín B3)), minerály (uhličitan vápenatý, uhličitan kobaltnatý, síran měďnatý, síran manganatý, jodid vápenatý, seleničitan sodný, síran zinečnatý, síran hořečnatý), astaxantin a konzervanty (BHA, BHT a ethoxyquin).

Zaručený rozbor: 
 • Proteiny    35,0 %
 • Vlákniny    3,5 %
 • Tuky    4,5 %
 • Popeloviny    7,5 %
 • Voda    15,0 %

Vhodné i pro: Sumce, Sekavce, Úhoře, Cichlidy, Živorodky, Piraně, Krunýřovce, Asijské a Jihoamerické arowany, Ryby Brakických vod, Elektrické ryby, Bahníky, Lezce, Bichiry, Rejnoky.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
 • Založena v roce 1982 v San Diegu v USA.
 • Výrobce prémiových krmiv pro mořské a sladkovodní tropické ryby.
 • Průkopník v komerční výrobě formulovaných akvarijních potravin a dalších produktů.